Aydın İnşaat Makina

Kalite Politikası

KENDİ SEKTÖRÜNDE DEVAMLI İLERİ TEKNOLOJİYİ KULLANARAK, KALİFİYE PERSONEL ÇALIŞTIRARAK, HER DAİM ÜRÜN GELİŞTİRME ALANINDA TEKNOLOJİK YENİLİKLER YAPARAK, BU SAYEDE TÜRKİYE PİYASALARINDA DEVAMLI YENİLİK YARATARAK VE SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI HİZMETLERİ ÖN PLANDA TUTARAK MÜŞTERİLERİMİZE GÜVENİLİR, SORUNSUZ ÜRÜNÜ SUNMAYI BİRİNCİL İLKE OLARAK BENİMSEMEKTEDİR.

TAKIM RUHUNU BENİMSEMİŞ, ÜRETİLEN ÜRÜNÜN ÖNEMİNİ İDRAK ETMİŞ, ÖZVERİYLE ÇALIŞAN ELEMANLARIMIZ, KALİTEMİZİN BİRER MİHENK TAŞLARIDIR. KALİTEMİZİN SÜREKLİLİĞİNİN TEMİNATINI SUNDUĞUMUZ HİZMETTİR.

TÜM BİRİMLERDE, SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞTİRMEYİ UYGULAYARAK, KAYNAKLARIN ETKİLİ KULLANILMASINI SAĞLAYIP ETKİNLİĞİ VE VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLK HEDEF KABUL EDEREK ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEM STANDART'ININ GEREKLERİNİ YERİNE GETİRMEK VE ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

 

Temel kalite politikamız;

  • Üstün kalite ve uygun fiyatla üretim yapmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve tercih edilir bir firma olmak,
  • Firma hedef ve politikalarının tüm çalışanlar tarafından anlaşılması, benimsenmesi, uygulanması ile sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak,
  • Ülkemizde ve Dünya'da önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

 

TSE Belge